Klub

Wiek 30+

Klub30 to zupełnie nowe miejsce na imprezowej mapie Krakowa. Dedykowane wszystkim tym, którzy szczenięce lata mają już dawno za sobą, a po idealnej imprezie spodziewają się czegoś więcej niż bólu głowy następnego ranka. W Klubie30 poczujesz się jak w domu. Tu nic nie musisz udowadniać… No może poza wiekiem :)

Ponad 1000 m 2

Do dyspozycji gości przewidziano 3 ekskluzywne piętra, o łącznej powierzchni przekraczającej 1000 m². Na każdym z poziomów czekają na Ciebie odmienne gatunki muzyczne: 70’s & 80’s, latino oraz top hits. Wybierz swój ulubiony lub migruj po klubie w zależności od tego, na co aktualnie masz ochotę.

3 poziomy

Nie przesiedź weekendu przed telewizorem lub komputerem. Poznaj ludzi podobnych do Ciebie. Łączy Was nie tylko wiek. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Po prostu bądź sobą. Trzydziestolatkowie nic nie muszą… za to wszystko mogą!

3 gatunki muzyczne

Klub30 to trzy sposoby na dobrą zabawę. Na każdym piętrze panuje odmienny klimat muzyczny. Możecie spodziewać się takich gatunków jak: R'n'B, Retro, Commercial, Radio Hits czy House. Muzyka w naszym klubie prezentowana jest przez DJów, którzy doskonale wiedzą co zagrać, aby każdy wieczór stał się niezapomniany.

  • T. Kościuszki 3, Kraków, Poland
  • 21:00 - 04:00 (PT - SOB)
  • KONTAKT: (+48) 725 700 215 WTOREK - CZWARTEK W GODZ. 9:00 DO 14:00
  • biuro@klub30.pl