Eventy

Wieczory panieńskie 

Klub30 to idealne miejsce na wieczór panieński. W naszym klubie zorganizować go można zarówno w strefie VIP jak i w pozostałych trzech częściach klubu. Doskonałym uzupełnieniem wieczoru panieńskiego będzie catering! 

Imprezy firmowe

Klub30 to nasza propozycja na spotkanie biznesowe lub imprezę firmową. Najlepsza zabawa, najlepsza integracja i efekty biznesowe – to wszystko w eleganckich designerskich wnętrzach strefy VIP. To idealna okazja zarówno dla firm jak i partnerów biznesowych na poprawę relacji. Podczas imprezy w klubie skraca się dystans, istnieje możliwość bliższego poznania w nieformalnych okolicznościach. Wspólna zabawa wpłynie pozytywnie na relacje w firmie lub końcowy efekt rozmów biznesowych.

Catering

Przyzwyczailiśmy już naszych klientów do szerokiej oferty w zakresie serwowanych drinków i bogatej oferty muzycznej. Dlaczego w takim razie nie pójść krok dalej? Proponowany przez nas catering jest niezawodnym pomysłem na urozmaicenie każdej imprezy, niezależnie od jej wielkości czy okoliczności. Dokonując rezerwacji telefonicznej, możesz dobrać specjalne przekąski. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 725 700 215 (środa - piątek, 12:00-14:00) i przedstaw nam swoją idealną wizję imprezy – my zadbamy o resztę.

  • T. Kościuszki 3, Kraków, Poland
  • 21:00 - 04:00 (PT - SOB)
  • KONTAKT: (+48) 725 700 215 (OD ŚRODY DO PIĄTKU W GODZ. 12:00 DO 14:00)
  • biuro@klub30.pl